понеділок, 31 липня 2017 р.

Мої мобільні телефони

Alcatel OT 301 /грудень 2003 - травень 2004/
Подарований начальником як такий, що йому не потрібен, а потрібен мені. Надзвичайно подобалася функціональність: просто, але доречно.
Викрали з поясної торбинки в тролейбусі. Тим більше торбинка закривалася на магнітний замок, котрий працював тихенько. Викрадача поважаю за майстерність /бо людей було дуже мало і вихопили майже миттєво/, але не розумію, навіщо йому той непотріб. Торбинку викинув геть.

Nokia 1100 /листопад 2004 - серпень 2005/
Довелося придбати, бо телефонувати через Укретелеком на мобільні задорого.
Надзвичайно простий, проте надзвичайно надійний - з цих причин згодом відданий батьку. Ним і славно загублений.

Sony Ericsson K300 /серпень 2005 - червень 2007/
Батькові віддав Nokia 1100, матері за кілька місяців вирішив придбати Nokia 1110 /також за простоту й надійсність/, а навіщо ж у родині три бюджетні телефони? Вирішив придбати функціональний, але не дорожче 800 грн.
Насправді виявилося під 900 грн, проте служив вірою і правдою, але морально застарів відсутністю Bluetooth та маленьким екраном /ну, й джойстик троха виграє/, тому охайно складений у коробку у повному комплекті обміняний на 200 грн. для картки Memory Stick Micro M2 1ГБ для новенького Sony Ericsson K550.

Sony Ericsson K550 /червень 2007 - вересень 2011/
Здобутий тяжкою працею на підприємстві - типу подарунок-на-потребу. Є омріяний Bluetooth, пристойний екран, дірка для картки пам'яті.
За 4 роки пройшов мороз, спеку, дощі та пів чашки чаю. Виявив себе нівроку й помер від старечого склерозу.

Sony Ericsson Cedar J108i /вересень 2011 - липень 2017/
Нашвидкуруч придбаний на заміну попереднику. Має кращий екран, акумулятор, непогано лежить в руці, проте меню змінилося не на краще, та й камеру врізали /особливо спалаху в якості ліхтарика не вистачатиме/, якийсь 3G. Натомість удвічі дешевше, ги.
Зрештою таки зламали, але попри все це був украй надійній апарат.

LG K5 X220ds /липень 2017 - листопад 2019/
Довелося хутко придбати замість зламаного попереднього. Вибір був між ним та Acer, але Розетка набрехала, що в цього міцне скло. Проте не шкодую, бо все же сподіваюсь конструкція LG перевершує Acer, перевагою котрого була матриця IPS.
У вумнофонів досі проблема з батареєю живлення, досі...
Віддав сину гратися, бо акумулятор надто малопотужний, тому до школи ходить зі простенькою Nokia, ги.
Десь за півроку здохла пам'ять...

Xiaomi Redmi 7A /листопад 2019 — серпень 2023/
Вирішив таки змінити попередній через брак пам'яті /8ГБ внутрішньої, при зайнятих системою 4ГБ — мало для програм, хіба дітям вистачить/ та малопотужний акумулятор /наявні 1950 мАг — це ніпрощо, на день не вистачало/. 7А узяв як продовження обкатаного дружиною за рік 6А, що на нього не було нарікань. Після встановлення захисного скла і силіконового чохла виглядає приємно, а користуватись зручно й надійно. 32ГБ внутрішньої пам'яті ок для всього, акумулятор 4 Аг тримає дві доби знущань, а коштував дешевше дружининого торік і не надто дорожче мого попереднього два роки тому.
Трохи тупить у роботі й обмежує швидкість Wi-Fi при ввімкненому Bluetooth, також після 3 років змінив акумулятор, бо тримав уже менше доби — з новим тримає півтори доби, і коштувало копійки.





Motorola moto G32 /серпень 2023 — дотепер/
Оскільки дочка перейшла до середньої школи середньої школи, то вирішили забезпечити її вумнофоном, а отже маю віддати свій старий, купивши собі новий натомість. Оскільки НАЗК внесло Xiaomi до списку спонсорів війни, шукав іншого виробника, й краще Motorola не знайшов. Дещо помилився зі захисним склом, якому заважає чохол, ну, то таке. Ще виявилося, що motorola відмовилась від подвійного тицяння екрану для прокидання/засипання слухавки, лишивши "взяти до рук" і "один доторк" для прокидання лише. Користувачі через це навіть ґвалт здійняли, однак без наслідків, на жаль. У слухавці 6ГБ оперативки — не знаю куди й подіти, і 128ГБ запам'ятовуючого пристрою, тому від картки пам'яті відмовився. Акумулятор тримає ще не знаю скільки, бо після 12 годин налаштувань й оновлень у тому числі 4 години з увімкненим екраном залишається 60%. Слухавки ростуть і розмірах, що мене дратує, бо це вже не слухавки, а планшети, проте тут вибору нема — призвичаюватимусь.

4 коментарі:

  1. Проблема з батареєю у смарфонів це не баг а особливість, лікується просто — вимиканням інету. Не думаю, що це суттєво зміниться протягом наступних 5-10 років.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Та ще вивчаю особливості використання... по графіках виходить, що читання з екрану суттєво дається взнаки, але тенета на ніч вимикаю, так. Тіко акумулятор я встигаю розрядити ще до ночі, ги. Халепа. Оптимізовуватиму помалу.

      Видалити
    2. Якби не ґлючний вібер на комп’ютері, може б і не вмикав тенета вдень, але ото для роботи трохи треба, біда.

      Видалити
    3. Та, я же таки перейшов на ВіФі на роботі, що надзвичайно збільшило час роботи телефону! Дякую за пораду!

      Видалити